معرفی سرکنسول
اطلاعیه


قابل توجه دانشجویان دندانپزشکی
باتوجه به مصوبه شورای عالی ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور مبنی بر ارزشیابی مدارک تحصیلی ورودی های بعد از آگوست 2009 دندانپزشکی براساس آزمون ملی به اطلاع می رساند، براساس مصوبه بعدی جلسه شورای مربوط مقرر گردیده است آخرین دوره آزمون جایابی برای ورودی های قبل از آگوست 2009 در تابستان 1397 برگزار گردد. لذا دانش آموختگانی که قبل از آگوست 2009 شروع به تحصیل نموده و موفق به شرکت در این آزمون در سه دوره باقی مانده نگردند ،جهت ارزشیابی مدرک مشمول شرکت و قبولی در آزمون ملی خواهند بود. این موضوع از سوی مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اطلاع رسانی گردیده ومتقاضیان می توانند راهنمایی بیشتر پیرامون موضوع را از حوزه مربوط در آن وزارتخانه پیگیری نمایند
 ١١:٤٦ - 1396/06/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی ابزار ارتباطی میان اتاق ایران با تجار ایرانی مقیم خارج از کشور
با عنایت به تلاش­های اتاق اتاق بازرگانی ، صنایع ، و معادن اتاق بازرگانی و کشاورزی ایران مبنی بر ایجاد ارتباط میان اتاق ایران و تجار ایرانی مقیم خارج جهت حل مشکلات و پاسخگویی به پرسش­های آنان در خصوص وضعیت تجاری ایران، به اطلاع می­رساند در موبایل اَپ اتاق ایران به آدرس otagh.me (قابل دانلود در App Store و Google Play ) ترتیباتی اتخاذ شده تا ایرانیان مقیم خارج از کشور بتوانند با کارشناسان ارشد امور بین­الملل ارتباط داشته باشند. شایان ذکر است که با دانلود و عضویت در اَپ مورد نظر می­توان در کانال "ایرانیان خارج از کشور"عضو شده و با کارشناسان این معاونت تماس حاصل نمود.
 ١٦:١٧ - 1396/05/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی ( ره )
مراسم گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی رضوان الله تعالی در روز شنبه سیزدهم خرداد در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران حیدر آباد برگزارشد . جمع کثیری از ایرانیان مقیم و دانشجویان و خانوده های اعضای کنسولگری ، ضمن حضور در مراسم با برگزاری مراسم های مختلف و عزاداری یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی را پاس داشتند .
 ١٣:٢٨ - 1396/03/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
شعب و مراکز اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری کشورمان در جنوب هند
به اطلاع دانشجویان و ایرانیان مقیم در جنوب هند می رساند همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشورمان در سراسر میهن اسلامی، این انتخابات روزجمعه 29 اردیبهشت ماه 1396 برابر با 19 می 2017 از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در کشور هندوستان و مراکز زیر برگزار می گردد:
 ١٦:١٧ - 1396/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
پست الکترونیکی برای پاسخگویی به هموطنان در مورد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
با عنایت به برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور ، ستاد انتخابات خارج از کشور مستقر در اداره کل ایرانیان بمنظور اطلاع رسانی بر روی سامانه کنسولی وزارت امور خارجه جهت آشنایی هموطنان خارج از کشور با قوانین مرتبط با انتخابات همچنین پاسخ گویی به سوالات آنان اقدام به تخصیص پست الکترونیک نموده است. . این ستاد آمادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات هموطنان از طریق پست الکترونیکی ذیل اعلام می دارد : p.election1396@mfa.gov.ir
 ٠٨:٣٣ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
لیست تعطیلات رسمی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدر آباد -سال 1396
لیست تعطیلات رسمی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدر آباد -سال 1396
 ١٤:٤٦ - 1396/01/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر دکتر خرازی و هیات همراه به مرکز ایالت تلنگانا
جناب آقای دکتر خرازی رئیس محترم شورای راهبردی روابط خارجی و دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی کشور و هیات همراه در روز اول فروردین ماه ساله 96 وارد حیدر آباد شده و طی مدت سه روز علاوه بر بازدید از مراکز علمی ، دانشگاهی و تحقیقاتی شهرهای حیدر آباد( مرکز ایالت تلنگانا ) و بنگلور( مرکز ایالت کارناتکا ) با مسئولین مراکز مذکور دیدار و گفتگو نمودند. هیات مذکور در حیدر آباد از مراکز ذیل دیدار داشت :
 ١٦:١٨ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم عید نوروز1396 در حیدر آباد
مراسم عید نوروز1396 در حیدر آباد
 ١٥:٥٧ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بین المللی راههای مقابله با تروریسم جهانی و افراط گرایی در حیدر آباد
همایش بین المللی راههای مقابله با تروریسم جهانی و افراط گرایی در حیدر آباد
 ١٥:٣٩ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید هیات عالی رتبه ایرانی از موسسه تحقیقات گیاهی حیدر آباد
هیات عالی رتبه ایرانی شامل نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان صبح روز سه شنبه سوم اسفندماه سال جاری برای بحث و تبادل نظر در زمینه گسترش همکاری های مشترک علمی دوجانبه باموسسه تحقیقات کشاورزی در مناطق نیمه خشک گرمسیری (ایکریسات)برای تحقیقات کشاورزی و تربیت نیروی انسانی متخصص وارد حیدرآباد هندوستان شدند.
 ١٤:٢٦ - 1395/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | گالری تصاویر | نقشه سایت | جستجو