معرفی سرکنسول
اطلاعیه


شرکت سرکنسول و اعضای سرکنسولگری در مراسم ختم مرحوم ایت الله شاهرودی
شرکت سرکنسول و اعضای سرکنسولگری در مراسم ختم مرحوم ایت الله شاهرودی در محل مجلس علمای شیعیان هند با حضور حجت الاسلام تقی رضا عابدی رئیس مجلس علمای کل هند و عده ای از شیعیان حیدر آباد هند .
 ١٢:٠٣ - 1397/10/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
آدرس توییتر رسمی وزارت امورخارجه و سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد
آدرس توییتر رسمی وزارت امورخارجه و سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد https://twitter.com/JZarif https://twitter.com/Iran_Consulate
 ١٣:١٠ - 1397/09/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
بخشنامه عدم امکان انتقال دانشجویان ایرانی از ابتدای سال 2109 در رشته های پزشکی و دندانپزشکی
بخشنامه عدم امکان انتقال دانشجویان ایرانی از ابتدای سال 2109 در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بدینوسیله مصوبه هفتادمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 7/6/97 در خصوص عدم امکان انتقال دانشجویان ایرانی که از ابتدای سال میلادی جدید (11/10/1397) تحصیل خود را در دانشگاههای خارج از کشور شروع نمایند به شرح ذیل جهت اجرا ابلاغ می­گردد. با عنایت به توسعه چشمگیر آموزش عالی سلامت و همچنین ضرورت اختصاص بازار کار در حوزه سلامت به نخبگانی که پس از اتمام دوره دبیرستان از طریق رقابت فشرده علمی متقاضی تحصیل در رشته­های علوم پزشکی می باشند و همچنین پیشگیری از سوء استفاده­ های احتمالی برای تضعیف ارزش قبولی در کنکور سراسری در هفتادمین جلسه شورای عالی برنامه­ریزی علوم پزشکی مورخ 7/6/97 مصوب گردید، از ابتدای سال 2019 میلادی (11/10/1397) کلیه ضوابط و مقرارت مربوط به امکان انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور در رشته های علوم پزشکی لغو و انتقال دانشجو در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در طول مدت تحصیل و قبل از فارغ التحصیلی به داخل کشور ممنوع می باشد. بدیهی است برای آن دسته از افرادی که تا قبل از شروع سال 2019 میلادی (11/10/1397) تحصیل خود را در یکی از دانشگاههای مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز نموده و واجد شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل می باشند، براساس ضوابط و مقررات مذکور اقدام خواهد شد. کلیه دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور در رشته های علوم پزشکی در صورت فارغ التحصیلی از دانشگاههای مورد تائید وزارت متبوع، می توانند براساس مصوبات و ضوابط شورای عالی ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از ارزشیابی و تائید مدارک تحصیلی در کشور مشغول کار شوند.
 ١٤:٥٦ - 1397/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاهده گواهی عدم سوء پیشینه در سامانه تاک توسط متقاضی
مشاهده گواهی عدم سوء پیشینه در سامانه تاک توسط متقاضی نظر به اهمیت خدمت رسانی الکترونیکی به هموطنان مقیم خارج از کشور و بر اساس هماهنگی­ های صورت گرفته، قابلیت رؤیت و چاپ گواهی عدم سوء پیشینه توسط متقاضی در سامانه تاک فراهم گردیده است. از این پس متقاضیان مذکور می­توانند با مراجعه به سامانه تاک گواهی عدم سوء پیشینه خود را رؤیت و یا چاپ نمایند.
 ٠٨:٣٥ - 1397/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز بکار مجدد کانال رسمی وزارت امورخارجه در سایت آپارات
آغاز بکار مجدد کانال رسمی وزارت امورخارجه در سایت آپارات آدرس کانال : https://www.aparat.com/MFA.ir/
 ١٨:٤٩ - 1397/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص اعمال مجدد تحریم های آمریکا
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص اعمال مجدد تحریم های آمریکا
 ٠٨:٥١ - 1397/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه علمی پژوهشی باعنوان « مراسم محرم در میان غیر مسلمانان منطقه ی تلنگانا»
نظر به اینکه با فرارسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در ایالت تلنگانا هند و حتی در بسیاری از ایالتهای این کشورشیعیان ، مسلمانان و حتی غیر مسلمانان با شور و شعف خاصی به عزاداری و برپایی جلسات ماتم و حرکت دسته جات سینه زنی،نوحه خوانی و مرثیه سرایی اقدام می کنند . بدین منظور با تشکیل کارگاه علمی پژوهشی یک روزه به بررسی های فرهنگی ، تاریخی و اجتماعی این مهم پرداخته شد. شناسایی ریشه های تاریخی این حرکت الهی و دینی ، چگونگی نهادینه شدن فرهنگی در جامعه هندوان وفرآیندهای پذیرش اجتماعی این مهم از اهداف کارگاه علمی پژوهشی است . کارگاه یکروزه مذکوررا سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدر آباد هند با مشارکت موسسه ولایت وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در هند و انجمن تاریخ دکن در تاریخ یکشنبه 18/6/97 از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر در سالن سر کنسولگری کشورمان در حیدر آباد هند برگزار نمود.
 ١٥:١٣ - 1397/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه زبان فارسی همراه با نمایشگاه عکس و پخش فیلم سینمایی
به منظور دانش افزایی دانشجویان زبان فارسی و ایجاد انگیزه بیشتر در فراگیری آن، کارگاه آموزش زبان فارسی با نمایش فیلم سینمایی با شرکت دانشجویان دانشگاههای ملی حیدر آباد ودانشگاه مولانا آزاد در تاریخ 17/6/97 در محل سرکنسولگری ج.ا.ایران برگزار گردید .
 ١٥:١٩ - 1397/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه دانشجویان محترم
برابر اطلاعیه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام وظیفه عمومی مهلت دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور تا پایان سال اول تحصیل می باشد. با توجه به مساعدت آن سازمان با اعطای معافیت تحصیلی تا پایان شهریور 1397 به افرادی که تاکنون نسبت به ارائه درخواست معافیت تحصیلی و ارائه مدارک مورد نیاز در سامانه تسهیلات ارزی و غیر ارزی ننموده اند، از طریق سایت مرکز خدمات آموزشی به نشانی ذیل اقدام نمایند . http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal
 ١٥:٥٨ - 1397/05/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه مشمولین محترم
برابر اعلام ستاد کل نیرویهای مسلح مشمولین خدمت سربازی دارای غیبت بیش از 8 سال از اول سال 1397 فقط به شرط خرید خدمت می توانند به کشور تردد نمایند در غیر این صورت موقع خروج از کشور با مشکل مواجه می شوند. مشمولین قبل از سفر می توانند از طریق والدین و یا وکیل از وضعیت مشمولیت خود مطلع گردند.
 ١٥:٥٦ - 1397/05/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | گالری تصاویر | نقشه سایت | جستجو