معرفی سرکنسول
اطلاعیه


توئیتر نمایندگی:https://twitter.com/Iran_Consulate
توئیتر نمایندگی : https://twitter.com/Iran_Consulate
 ١٤:٥٤ - 1397/08/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص اعمال مجدد تحریم های آمریکا
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص اعمال مجدد تحریم های آمریکا
 ٠٨:٥١ - 1397/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه علمی پژوهشی باعنوان « مراسم محرم در میان غیر مسلمانان منطقه ی تلنگانا»
نظر به اینکه با فرارسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در ایالت تلنگانا هند و حتی در بسیاری از ایالتهای این کشورشیعیان ، مسلمانان و حتی غیر مسلمانان با شور و شعف خاصی به عزاداری و برپایی جلسات ماتم و حرکت دسته جات سینه زنی،نوحه خوانی و مرثیه سرایی اقدام می کنند . بدین منظور با تشکیل کارگاه علمی پژوهشی یک روزه به بررسی های فرهنگی ، تاریخی و اجتماعی این مهم پرداخته شد. شناسایی ریشه های تاریخی این حرکت الهی و دینی ، چگونگی نهادینه شدن فرهنگی در جامعه هندوان وفرآیندهای پذیرش اجتماعی این مهم از اهداف کارگاه علمی پژوهشی است . کارگاه یکروزه مذکوررا سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدر آباد هند با مشارکت موسسه ولایت وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در هند و انجمن تاریخ دکن در تاریخ یکشنبه 18/6/97 از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر در سالن سر کنسولگری کشورمان در حیدر آباد هند برگزار نمود.
 ١٥:١٣ - 1397/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه زبان فارسی همراه با نمایشگاه عکس و پخش فیلم سینمایی
به منظور دانش افزایی دانشجویان زبان فارسی و ایجاد انگیزه بیشتر در فراگیری آن، کارگاه آموزش زبان فارسی با نمایش فیلم سینمایی با شرکت دانشجویان دانشگاههای ملی حیدر آباد ودانشگاه مولانا آزاد در تاریخ 17/6/97 در محل سرکنسولگری ج.ا.ایران برگزار گردید .
 ١٥:١٩ - 1397/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه دانشجویان محترم
برابر اطلاعیه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام وظیفه عمومی مهلت دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور تا پایان سال اول تحصیل می باشد. با توجه به مساعدت آن سازمان با اعطای معافیت تحصیلی تا پایان شهریور 1397 به افرادی که تاکنون نسبت به ارائه درخواست معافیت تحصیلی و ارائه مدارک مورد نیاز در سامانه تسهیلات ارزی و غیر ارزی ننموده اند، از طریق سایت مرکز خدمات آموزشی به نشانی ذیل اقدام نمایند . http://mohed.behdasht.gov.ir/educationportal
 ١٥:٥٨ - 1397/05/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه مشمولین محترم
برابر اعلام ستاد کل نیرویهای مسلح مشمولین خدمت سربازی دارای غیبت بیش از 8 سال از اول سال 1397 فقط به شرط خرید خدمت می توانند به کشور تردد نمایند در غیر این صورت موقع خروج از کشور با مشکل مواجه می شوند. مشمولین قبل از سفر می توانند از طریق والدین و یا وکیل از وضعیت مشمولیت خود مطلع گردند.
 ١٥:٥٦ - 1397/05/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
با خروج آمریکا از برجام مشکلی برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور به وجود نمی‌آید
با خروج آمریکا از برجام مشکلی برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور به وجود نمی‌آید
 ١٢:٣٧ - 1397/02/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه پذیرش دانشجوی بین المللی در دوره کارشناسی ارشد و دکتری
اطلاعیه پذیرش دانشجوی بین المللی در دوره کارشناسی ارشد و دکتری
اطلاعیه پذیرش دانشجوی بین المللی در دوره کارشناسی ارشد و دکتری به آگاهی می­رساند پردیس بین­المللی کیش دانشگاه تهران در راستای گسترش فعالیت­های بین­المللی و جذب دانشجویان غیر ایرانی و ایرانی خارج از کشور دوره های بین­المللی به زبان انگلیسی جهت ترم مهر ماه 97 در 15 رشته کارشناسی ارشد و 12 رشته دکتری با مجوز وزارت علوم برگزار می­نماید. همچنین اعطای بورس تحصیلی به متقاضیان غیر ایرانی میسر میباشد.
 ١٥:٤٢ - 1397/01/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
توصيه مسافرتی جهت سفر به هند
مقررات گمرکی مربوط به زیور آلات (طلا و نقره همراه مسافرانِ ورودی به هند) حداکثر مقدار طلا همراه مسافر به میزان 20 گرم برای آقایان و 40 گرم و برای خانم ها به عنوان همراه مسافر مجاز خواهد بود. بیش از این میزان طلا و نقره مسافران ورودی در مبادی فرودگاهی و سایر مرزهای ورودی به هند منجر به ضبط و توقیف طلا، زندانی و جریمه شدن مسافر را در پی خواهد داشت. شرح کامل مقررات گمرک مسافری هند در خصوص میزان مجاز ارز، زیور آلات ، بار و کالا جهت سفر به کشور هند و کالاهای ممنوعه در سایت اینترنتی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران – مومبای بشرح ذیل میباشد. http://mumbai.mfa.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=160&fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=161&pageid=31867
 ١٣:٣٥ - 1396/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشانی اینترنتی سامانه های اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم و مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت
دانش آموختگان خارج از کشور در رشته های غیر پزشکی می توانند به منظور اطلاع از ضوابط، مقررات و مدارک مورد نیاز برای ارزشیابی مدارک تحصیلی خود به سامانه اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نشانی gradsaorg.ir و نیز متقاضیان رشته های علوم پزشکی برای ارائه درخواست انتقال به دانشگاههای داخل، ارزشیابی مدارک تحصیلی و دریافت تسهیلات ارزی و غیر ارزی می¬توانند به سامانه جامع خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی : Mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal مراجعه نمایند.
 ١٣:٤٥ - 1396/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | گالری تصاویر | نقشه سایت | جستجو