معرفی سرکنسول
خبرها


برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی ( ره )
مراسم گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی رضوان الله تعالی در روز شنبه سیزدهم خرداد در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران حیدر آباد برگزارشد . جمع کثیری از ایرانیان مقیم و دانشجویان و خانوده های اعضای کنسولگری ، ضمن حضور در مراسم با برگزاری مراسم های مختلف و عزاداری یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی را پاس داشتند .
 ١٣:٢٨ - 1396/03/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
شعب و مراکز اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری کشورمان در جنوب هند
به اطلاع دانشجویان و ایرانیان مقیم در جنوب هند می رساند همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشورمان در سراسر میهن اسلامی، این انتخابات روزجمعه 29 اردیبهشت ماه 1396 برابر با 19 می 2017 از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در کشور هندوستان و مراکز زیر برگزار می گردد:
 ١٦:١٧ - 1396/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
پست الکترونیکی برای پاسخگویی به هموطنان در مورد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
با عنایت به برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور ، ستاد انتخابات خارج از کشور مستقر در اداره کل ایرانیان بمنظور اطلاع رسانی بر روی سامانه کنسولی وزارت امور خارجه جهت آشنایی هموطنان خارج از کشور با قوانین مرتبط با انتخابات همچنین پاسخ گویی به سوالات آنان اقدام به تخصیص پست الکترونیک نموده است. . این ستاد آمادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات هموطنان از طریق پست الکترونیکی ذیل اعلام می دارد : p.election1396@mfa.gov.ir
 ٠٨:٣٣ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر دکتر خرازی و هیات همراه به مرکز ایالت تلنگانا
جناب آقای دکتر خرازی رئیس محترم شورای راهبردی روابط خارجی و دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی کشور و هیات همراه در روز اول فروردین ماه ساله 96 وارد حیدر آباد شده و طی مدت سه روز علاوه بر بازدید از مراکز علمی ، دانشگاهی و تحقیقاتی شهرهای حیدر آباد( مرکز ایالت تلنگانا ) و بنگلور( مرکز ایالت کارناتکا ) با مسئولین مراکز مذکور دیدار و گفتگو نمودند. هیات مذکور در حیدر آباد از مراکز ذیل دیدار داشت :
 ١٦:١٨ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم عید نوروز1396 در حیدر آباد
مراسم عید نوروز1396 در حیدر آباد
 ١٥:٥٧ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بین المللی راههای مقابله با تروریسم جهانی و افراط گرایی در حیدر آباد
همایش بین المللی راههای مقابله با تروریسم جهانی و افراط گرایی در حیدر آباد
 ١٥:٣٩ - 1396/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید هیات عالی رتبه ایرانی از موسسه تحقیقات گیاهی حیدر آباد
هیات عالی رتبه ایرانی شامل نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان صبح روز سه شنبه سوم اسفندماه سال جاری برای بحث و تبادل نظر در زمینه گسترش همکاری های مشترک علمی دوجانبه باموسسه تحقیقات کشاورزی در مناطق نیمه خشک گرمسیری (ایکریسات)برای تحقیقات کشاورزی و تربیت نیروی انسانی متخصص وارد حیدرآباد هندوستان شدند.
 ١٤:٢٦ - 1395/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سمینار اتحاد امت در حیدر آباد
روز یکشنبه بیست چهارم بهمن ماه سمیناری تحت عنوان اتحاد امت در سیرت حضرت فاطمه (س) در سالن اجتماعات موزه سالار جنگ در حیدر آباد هند ، با حضور آیت الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ، تنی چند از مقامات این مجمع ، علمای شیعه وسنی و شخصیت های برجسته حیدر آباد تشکیل شد.
 ١١:٥٥ - 1395/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در حیدر آباد
مراسم سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز پنجشنبه 21 بهمن ماه 1395 در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد هند برگزار گردید. در این مراسم جمعی از دیپلمات­های مقیم، تجار و بازرگانان، مقامات دولتی هند، اصحاب فرهنگ و رسانه و همچنین دانشجویان ایرانی و ایرانیان مقیم شهر حیدرآباد شرکت نمودند.
 ١٩:٥٨ - 1395/11/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
در شهر بوبانشوار صورت گرفت
دیدار سرکنسول با سروزیر و استاندار ایالت اودیسا
سرکنسول کشورمان در حیدرآباد هند در سفر به شهر بوبانشورار ، با سروزیر و استاندار ایالت ادویسا دیدار و گفتگو کرد.
 ١٠:٢٩ - 1395/11/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | گالری تصاویر | نقشه سایت | جستجو