معرفی سرکنسول
پیام سرکنسول

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد که حوزه مأموریتش شش ایالت جنوبی هند شامل تلنگانا، آندراپرادش، کارناتاکا، تامیل نادو، اودیسا و کرالا می­باشد، آماده همکاری در زمینه­های کنسولی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و اجتماعی می­باشد.

اینجانب محمد حق­ بین قمی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران  در ایالت­های فوق در حیدرآباد، مشتاق همکاری با دولتمردان، علماء ، اشخاص برجسته علمی، فرهنگی و دانشگاهی، روسای شرکتهای بخش خصوص، سرمایه گذاران، تجار، گردشگران و همه کسانی که به اشکال مختلف قصد همکاری و تعامل با جمهوری اسلامی ایران را دارند، می­باشم.

دوستان عزیز، اولویت کار در دومین مأموریتم در جنوب هند (حیدرآباد)، اقتصادی هدف گزاری شده تا مراودات اقتصادی با این قسمت از کشور پهناور هندوستان را با همکاری هم ارتقاء دهیم. البته این به معنا نیست که در حوزه­های دیگر همکاری ها، متوقف و یا کم شود، به هیچ وجه اینگونه نخواهد بود و اینجانب و همکارانم در تمام حوزه­ها آماده تعامل و پاسخگویی به مخاطبین خود خواهیم بود.

محور همکاریهای دو جانبه در حوزه­ های مختلف علمی، دانشگاهی، تبادل فناوری (تکنولوژیکی) ،  پژوهشهای مشترک علمی، صادرات و واردات کالاهای غیر نفتی، تبادلات و رفت و شدهای گردشگری –همکاری و تبادلات بهداشتی و داروئی، مبادلات دانشجو و بورسهای تحصیلی در مقاطع مختلف و در نهایت سرمایه­ گذاری در پروژه­های مختلف در ایران و هند خواهد بود.

اینجانب بعنوان متولی امور مذکور دست یکایک شما محترمین را به گرمی می فشارم و همواره از طرق زیر آماده ارتباط سازنده می باشم:

تلفن مستقیم دفتر: 23352780-40-0091 و همراه روابط عمومی 7799594904-0091

ایمیل:  m.haghbin@mfa.gov.ir

دورنگار 23356833-23355061-40-0091

 

امتیازدهی
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | گالری تصاویر | نقشه سایت | جستجو